wybierz styl: lato zima
SZUKAJ NOCLEGU:
Obszar *
Region/Okolica
Miejscowość
Rodzaj
Cena do
SZUKAJ USŁUGI:
Obszar *
Region/Okolica
Miejscowość
Rodzaj

Nad Sawami - start i meta na trasy Rajdu

Zobacz zdjęcia obiektu Agroturystyka Nad Stawami w Kletnie, gdzie w dniach 14-16 sierpnia br będą spotykać się uczestnicy Pieszego i Rowerowego Rajdu Strońskiego w Masywie Śnieżnika i Górach Bialskich, z wypadem rowerowym do Czech i pieszym wejściem na Śnieżnik. Trasy i informacje. Stąd każdego z trzech dni Rajdu wyruszą pieszo lub na rowerach na przygotowane przez przewodników trasy.

Nad Stawami to bardzo urokliwe miejsce. Oczywiście stawy ale i przestrzeń, zieleń, z obu stron i wąska dolina Kleśnicy, wzdłuż której usytuowane są obiekty tej turystycznej wioski. Gospodarzem tegorocznego rajdu jest właśnie Agroturystyka Nad Stawami (Kletno 6F). Obiekt został rozbydowany ale nowe inwestycje są w toku. Paweł Figurski, jego właściciel mówi nam, że  odchodzi od zwykłego łowiska pstrągów, których ławice swobodnie krążą po stawach. Bardziej zależy mu na tym, aby to było miejsce wypoczynku wśród bogatej zieleni i ocztywiście stawłów, które nie są już łowiskiem ale bardziej parkiem rybnym. Rozbudowane pomosty pozwalają na spacery nad wodą a już niedługo także na zaglądnięcie pod wodę, poniżej lustra wody.

Rozbudowana część gastronomiczna pozwala wybrać miejsce na posiłek tak we wnętrzy jak i na tarasie a także nad stawami. Dla uczestników Rajdu Paweł przygotował fragment swojej posiadłości z namiotem, grillem i nad wodą. Oto kilka zdję z obiektu.

 

 

 

2020-07-26 20:07:07
Copyright: Masyw Śnieżnika Strona GłównaRajd StrońskiNoclegiGastronomiaSport i rozrywkaNarty & deskaKamery on-lineAtrakcjeInfo Projekt i wykonanie: NetAs