wybierz styl: lato zima
SZUKAJ NOCLEGU:
Obszar *
Region/Okolica
Miejscowość
Rodzaj
Cena do
SZUKAJ USŁUGI:
Obszar *
Region/Okolica
Miejscowość
Rodzaj

Po Rajdzie Strońskim

10. Jubileuszowy Rajd Stroński odbył się w środkowym, sierpniowym, upalnym weekendzie. Bazę Rajdu mieliśmy w Stacji Narciarskiej Kamienica (dziękujemy za gościnność) i stąd grupy piesza i rowerowa wyruszały na trasy. Ich opisy dla poznania lub przypomnienia w zakładce Rajd Stroński. Przewodzili grupom - rowerowej jak zawsze Paweł Dywański a pieszej, po raz pierwszy Robert Sadko i zapewne nie ostatni, bo szybko zyskał sympatię grupy.

Jako się rzekło, pogoda dopisała nad wyraz dobrze, a w sobotę nawet trochę dała się uczestnikom we znaki. W Kamienicy mieliśmy 29,7 C. Uczestnicy Rajdu w wieku od 5 do 60+ lat dali sobie z tym radę. Kto mógł w niedzielne popołudnie pojawił się na uroczystym zakończeniu z udziałem Patrona Rajdu, Burmistrza Dariusza Chromca, który w ciepłych słowach pogratulował rajdowiczom wyboru tej aktywnej formy wypoczynku, a przy okazji poznania ciekawych zakątków naszego regionu, wybranych przez przewodników. Agnieszka Gawron, od lat szefowa Rajdu wraz z Burmistrzem rozdali uczestnikom Dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Gminę, Puchaczówkę, Karolinę Kolonkiewicz (sklep Bongo) i Genowefę Biernacką (pensjonat Kosówka). Jak przystało na Jubileusz, nagród było sporo, może nie tyle cennych co bardziej pamiątkowych bo o to tu chodzi.

A wszytsko odbywało się wokół grilla, do którego produkty przywiozła nam ekipa Restauracji Puchaczówka i dzielnie, wraz z Darkiem Gawronem, obsługiwała nasz grillowy bar. I tak zakończyliśmy niedzielny, trzeci dzień Rajdu.

Zobacz Galerię Rajdu - klikając na Slideshow poniżej.

Slideshow

 

Organizatorzy Partnerzy
 
  Sponsorzy Główni Sponsorzy
     
Fundatorzy nagród

 Skrypt galerii: https://slideshow.triptracker.net/

2021-08-25 02:34:53
Copyright: Masyw Śnieżnika Strona GłównaRajd StrońskiNoclegiGastronomiaSport i rozrywkaNarty & deskaKamery on-lineAtrakcjeInfo Projekt i wykonanie: NetAs